Erturgut Sanat Merkezi

Erturgut Sanat Merkezi; fotoğraf eğitiminin bir çok alanında ve sanatın pek çok farklı dalında eğitim vermek üzere 2007 yılında Murat Erturgut tarafından bireylerin yaratıcı yeteneklerini geliştirerek nitelikli sanatsal ürünler sunmak adına İzmir’de kurulmuştur.  Uzman eğitmenler eşliğinde bilgisayarlı sınıflarda profesyonel düzeyde bir eğitim kalitesi hedef alınarak fotoğraf ve fotoğrafçılık çalışmalarını sürdürmektedir.

Kişiye özel hazırlanan fotoğrafçılık ders programları sayesinde eğitim alan kişiyi en kısa sürede istediği seviyeye getirmektedir. Haftanın 7 günü, hobi amaçlı fotoğrafçılık eğitiminin yanı sıra güzel sanatlara hazırlık fotoğraf eğitimleride verilmektedir.

Açıldığı günden beri Fotoğrafçılık Kurslarında İzmir’in en çok tercih edilen Sanat Merkezlerinden biri olan “Erturgut Sanat Merkezi” bugüne kadar bir çok fotoğrafçı yetiştirmiştir.

Fotoğraf eğitmenleri ve fotoğrafçılık öğrencileriyle birlikte “Erturgut Sanat Merkezi” olarak bu güne kadar düzenlediği sanatsal gösteri, organizasyonlarla sürekliliğini sürdürmeye devam etmektedir.

 

Erturgut Sanat Merkezi

– Uzman Fotoğraf Eğitmenleri
– Sınıf dersleri ve Birebir özel dersler
– Uygun Fiyatlar
– Fotoğrafçılık Gezilerine Katılabilme İmkanı
– Esnek Ders Saatleri
– Öğrenebilme Garantisi
– Her Yaşa ve Her Tarza Yönelik Eğitim
– Sıkmayacak, Kişiye Özel Beklentileri Doğrultusunda Fotoğraf Ders Programı
– Haftanın 7 Günü Hizmet
– Tam Donanımlı Sınıflarda Bilgisayar Destekli Fotoğraf Eğitimi

Bir cevap yazın